Regaty – KEJA

Regaty Zalew Wiślany

Zalew wiślany z uwagi na swoje rozmiary i warunki wodne jest doskonałym akwenem do organizacji imprez żeglarskich o charakterze lokalnym i międzynarodowym. Jest ich rzeczywiście sporo i na całkiem dobrym poziomie. Na naszej stronie prezentujemy kalendarz regat na Zalewie Wiślanym oraz wiadomości i zawiadomienia regatowe.

Prezentujemy kalendarz regat żeglarskich na Zalewie Wiślanym oraz zapraszamy wszystkich do uczestnictwa nie tylko w roli zawodnika, ale również uczestnika czy kibica. Nasze jachty brały udział w regatach zdobywając cenne puchary. Ale najcenniejsze to, że były stanowiskami wspaniałych kibiców, gdzie dla całe rodziny z ogromnym zapałem kibicowały swoim faworytom biorącym udział w poszczególnych biegach. Pamiętajmy – regaty żeglarskie to nie tylko wyścigi, to również wspaniałe widowisko i rekreacja dla widzów, kibiców i wszystkich uczestników imprez regatowych.

Poczuj emocje i klimat towarzyszące regatom żeglarskim !!!

Komisja Żeglarstwa Morskiego ogłosiła już Kalendarz regat na rok 2019. My prezentujemy wyciąg z kalendarza regat dotyczący Regat na Zalewie Wiślanym 2019. Terminy regat mogą jeszcze uledz zmianie. Jak tylko pojawi się taka informacja to oczywiście zaraz się nią podzielimy na naszej stronie.

Imprez regatowych na zalewie Wiślanym jest naprawdę sporo. Znajdziecie tu zarówno imprezy o charakterze krajowym jak i międzynarodowym. Twojej załogi nie może zabraknąć. Ilość miejsc ograniczona.

Dane kontaktowe

  • www.czarter-zalew -wislany.pl
  • 601 255 533
  • kontakt@czarter-zalew-wislany.pl

Masz pytanie? Napisz!

Realizacja: Template design